jeżyna

Skupujemy wyłącznie przebadane mięso pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej, do dóbr pochodzących z natury podchodzimy z szacunkiem i rozwagą, bo doskonale rozumiemy, że ich zasoby są ograniczone.

Do mięsa dodajemy naturalne składniki, a następnie poddajemy je takiej obróbce termicznej, by zachowało jak najwięcej składników odżywczych. W przypadku karm suchych mięso pieczemy krótko (maksymalnie kwadrans) na specjalnych płytach w piecu atmosferycznym w stosunkowo niskiej temperaturze – do 140°C. Wytwarzając karmy mokre, łączymy mięso z dodatkami i gotujemy powoli – niemal jak domowy gulasz. To rzemieślnicze sposoby, dzięki którym dziczyzna zachowuje swoją naturalną strukturę i jest bardziej lekkostrawna.

Nasze produkty to karmy monoproteinowe – nie mieszamy różnych rodzajów mięs. Takie karmy sprawdzają się w dietach psów z alergiami pokarmowymi. Źródłem węglowodanów w naszych produktach są z kolei warzywa i owoce. Psy, podobnie jak dzicy drapieżcy, potrzebują składników roślinnych dla prawidłowego funkcjonowania ich układów trawiennych.

Składy naszych karm są bardzo krótkie. Znajdziesz w nich jeden rodzaj mięsa (z jelenia, sarny, dzika lub bażanta), składniki roślinne (warzywa, owoce, zioła i tłuszcze) dla dobrego trawienia i aromatu oraz dodatek niezbędnych witamin i składników mineralnych. Tylko tyle i aż tyle!

Wiemy, ile serca oddajesz swojemu psu. Chcesz o niego jak najlepiej zadbać. My z kolei chcemy Ci w tym pomóc. Właśnie dlatego wytwarzamy tak dobre karmy.

bazant

Kup Karmy Suche DEER DOG!